Тепер Вам не треба купувати безліч різноманітних хімічних засобів. Асортимент компанії NEOTECH містить основні позиції універсальних засобів, що необхідні для дотримання чистоти на об’єктах Вашого господарства.  А працівники нашої компанії доставлять продукцію безпосередньо до Ваших об’єктів і нададуть консультації по найбільш ефективному і економному їх використанню. При виробництві продукції використовують неіногенні поверхнево активні речовини на основі жирних кислот кокосової олії від провідних європейських виробників.

Асортиментний ряд ТМ STIM включає:

Універсальні миючі засоби Uniclean

1. Універсальний миючий засіб Uniclean для професійного прибирання об’єктів готельно-ресторанного господарства. Uniclean  - це сильно концентрований миючий засіб для чищення всіх видів поверхонь (вміст ПАР більше 12 %). Унікальна формула засобу дозволяє розчиняти його в воді всіх типів жорсткості, запобігає корозії поверхонь та дезінфікує їх. Ефективно видаляє жирові та інші типи забруднень. Пакування в каністри 5 і 10 літрів дозволяє забезпечити баланс між обсягами закупівлі професійної хімії та її ціною. Для ефективного та економного використання рекомендується використовувати дозатори. Робочий розчин засобу становить лише 10 мл. на 1 л. води, не потребує змивання водою.
ТУ-У 24.5-33894650-004:2009

Дозування засобу

 

Засіб для миття посуду S-washing

2. Засіб для миття посуду S-washing – це високоефективна м’яка миюча рідина, що обережно ставиться до рук. Рівень pH – 5,5, концентрація ПАР - більше 12 %. Високоефективний засіб для миття посуду з тривалим піноутворенням. Швидко видаляє жир та харчові плями. Склад перевірено дерматологами. Достатньо всього 5 мл. на 1 л. води при температурі 20 – 45 0 С. Постачається в каністрах по 5 л. Для зручності і економії засобу використання доцільно використовувати дозатор, можливе переливання в тару 0,5 л. з дозуючими кришками. При митті поверхонь можливо використовувати розприскувач. Додаткові аксесуари (дозатори, пляшки) можна замовити у компанії NEOTECH.
ТУ-У 24.5-32893090-005:2006

Дозування засобу

 

Засіб для чищення сантехніки Activeclean

3. Засіб для чищення сантехніки Activeclean - високоефективний концентрований засіб для видалення бруду з поверхонь унітазів та керамічних раковин. Має дезінфікуючий ефект. Вміст ПАР становить більше 12 %. Ефективно видаляє бруд, плями, іржу та каміння. Вбиває всі відомі мікроби.  Достатньо нанести розчин на забруднену поверхню та, в залежності від ступеню забруднення, через 10 – 20 хвилин змити водою. Засіб високоактивний, тому при застосуванні використовуйте засоби захисту (гумові рукавички). Для зручності використання постачається в каністрах 1 та 5 літрів.
ТУ-У 24.5-33894650-005:2009

Дозування засобу

 

Рідке мило S-hand

4. Рідке мило S-hand - рідке мило для миття рук та обличчя. Пом’якшує шкіру та викликає почуття комфорту. Мило має високу миючу властивість,  високий піноутворюючий ефект. Рівень pH – 5,5. Мило постачається в каністрах по 5 л. для зручності переливання у стаціонарні дозатори. На замовлення покупця каністри можуть бути об лаштовані дозаторами на 3 мл.
ТУ-У 24.5-3293090-004:2006

Дозування засобу

 

Засіб для чищення труб Activist

5. Засіб для чищення труб Activist - засіб призначено для видалення забруднень, що виникають в процесі експлуатації каналізаційних систем, у всіх видах каналізаційних труб. Засіб ліквідує неприємні запахи, не горить, не токсичний. Достатньо лише  200 – 250 мл. засобу залити в зливний отвір та залишити на 3 год. Після цього трубу промити водою.
Увага! Засіб високоактивний та містить лугу, не допускайте попадання засобу на шкіру. Постачається в каністрах 1 та 5 л.
ТУ-У 24.5-33894650-006:2009
 

Дозування засобу